הדף בטעינה...


המקום שכולם חיכו לו, מחכה לך.

מתחם עסקים הממוקם בלב צומת קרית אתא חיפה, במיקום הטוב והמרכזי ביותר.

המתחם מתפרש על שטח של כ 22,000 מ"ר בנוי.

המתחם נקנה ע"י חב' ביר גלוב נכסים בע"מ אשר ביצעה שיפוץ רחב היקפים לצורך התאמתו לסטנדרטים המקובלים במרכזים מסחריים מודרניים. במסגרת זו שופצו ושודרגו חללים נרחבים במבנה כגון שינוי חזית, מדרכות, ויטרינות, מערכות ועוד...


המקום שכולם חיכו לו, מחכה לך

כ 2,000,000 לקוחות עוברים כאן מידי חודש.
המתחם ממוקם על ציר שד' ההסתדרות, אחד מעורקי התחבורה המרכזיים בצפון, המנקז אליו את התנועה מצפון לדרום ולהיפך בכל שעות היממה. המיקום האסטרטגי של המתחם, סמוך לכביש עוקף קריות, כביש 6 ומנהרות הכרמל מציב אותו ובעיקר אתכם במרכז העניינים, 24/7 .


פרטים נוספים

כשהמיקום מנצח.... רואים תוצאות

VCENTER הוא אחד ממתחמי המסחר הראשונים והמשמעותיים שנבנו בצומת זה בשנות השמונים, ניצב בליבו של העורק הראשי ומרכז התחבורה בחיפה והצפון. עם השלמת מערך התחבורה הציבורית, שדרוג מערך הכבישים, פתיחת סניף איקרה והתפתחות המרכזים המסחריים , האזור כולו עבר מהפכה אמיתית בכל תחומי המסחר, הקניות והפנאי, כוח קניה אדיר, שמתנקז כולו למקום אחד.


פרטים נוספים

מבניין נוסטלגי לאייקון חדשני ומרהיב

רבים מתושבי האזור מכירים את המתחם בשמו המיתולוגי "בניין ההיפרכל", הנחשב מיום הקמתו לנקודת ציון מרכזית וחשובה בקריות. הבניין הנוסטלגי עבר מהפך תכנוני ועיצובי אשר הציבו את המתחם בצמרת מבני המסחר והמשרדים באזור. כיום המתחם בתפוסה כמעט מלאה והתמהיל איכותי ומגוון.


פרטים נוספים

נקודה חשובה למחשבה , חניה בשפע, חובה!!!

במתחם פועל חניון עליון ומקורה המונה כ 350 מקומות חניה ובקומת הקרקע כ 50 חניות נוספות ללקוחות המסחר, מה שמאפשר לכל אחד מהשוכרים ולקוחותיהם להיכנס למתחם בקלות, לחנות במהרה , לגשת לבית העסק לשלמו הוא בא או לסייר במתחם ללא חשש מדוחות או גרירה, והכי חשוב ללא עיכובים מיותרים.


פרטים נוספים

מבניין נוסטלגי לאייקון חדשני ומרהיב

מתחם עסקים הממוקם בלב צומת קרית אתא חיפה, במיקום הטוב והמרכזי ביותר. המתחם מתפרש על שטח של כ 22,000 מ"ר בנוי.

המתחם נקנה ע"י חב' ביר גלוב נכסים בע"מ אשר ביצעה שיפוץ רחב היקפים לצורך התאמתו לסטנדרטים המקובלים במרכזים מסחריים מודרניים. במסגרת זו שופצו ושודרגו חללים נרחבים במבנה כגון שינוי חזית, מדרכות, ויטרינות, מערכות ועוד…

כמו כן קומת משרדים ראשונה, עוצבה ונבנתה מחדש, השיפוץ כלל מסדרונות, לוביים, חדרי שירותים, מעליות ועוד.... בתום השיפוץ נפתחה הקומה להשכרה וכיום היא ב 90% תפוסה.

מבין לקוחותנו בקומת המשרדים ניתן למצוא חברות הייטק, ביטוח, בתי השקעות, עו"ד, אדריכלים, חב' הנדסה, רואי חשבון, יועצי מס מכללות ועוד...

נפתחה קומת משרדים חדשה וניתן למצוא שטחים להשכרה החל מ 20 מ"ר.

קומת המסחר ב 80% תפוסה וניתן למצוא חנויות לבית כגון "דולצ'ה דיבאני", "סהרה", סטוק, מתחם לייטר טאג, רשת משקאות הרמיטאז', רשת חומוסיות משאוושה, מאכלי הבית, וסטודיו לאימונים אישיים. בקומה זו ניתן למצוא שטחים להשכרה בין 600-1500 מ"ר ברוטו.

קומת המסחר ממוקמת בקומת בקרקע כחלק מהרחוב ונראית מכל הכבישים המקיפים.

ניתן לתלות שילוט חוץ על גבי החזית המזרחית לכיוון שדרות ההסתדרות ובכפוף לאישור ההנהלה.

במתחם קיימים כ 350 מקומות חניה, חלקה ללא עלות וחלקה בעלות מנוי.

המתחם מונגש ובעל אישורי נגישות.

במתחם 4 גרעינים המכילים מעליות, שירותי נשים גברים ונכים על פי תקן, וחדר מדרגות, כך שהגישה לכל נקודה במתחם נוחה למשתמש.

שימושים מותרים : מסחר ומשרדים

מתחם Vcenter ממוקם באחד מאזורי העסקים, הקניות והבילוי המרכזיים והתוססים ביותר הן של חיפה והן של הקריות ואף הצפון הרחוק יותר. סביבת הנכס מאופיינת בשימושים מסחריים (מסחר/משרדים) לצד מבני תעשיה ותיקים, תחנות דלק ועוד.

בקרבתנו סניף "איקאה" הראשון והבלעדי בצפון, בסמוך "מרכז BIG", מתחם "I WAY", "חוצות המפרץ".

בשנים האחרונה צומת קריית אתא הפך למוקד משיכה לעסקים רבים תודות לפיתוח התשתיות בסביבה אשר הנגישו את כל האזור והפכו את הצומת למשפך הקריות.

הבחירה של עסקים רבים ובפרט חברות גדולות לשבת באזור זה היא הגישה הנוחה לאזור לכל הבאים מחיפה וצפונה ומקריות ודרומה ומזרחה. על פי בדיקה סטטיסטית שנערכה חולפים בצומת זה כ 2,000,000 איש בחודש.

כביש 22(עוקף קריות) יציאה ישירות אלינו – מחלף קרית אתא.

שדרות ההסתדרות – מהווה עורק תחבורה ראשי דו סטרי, המקשר בין חיפה הקריות עד עכו.

חלוצי התעשייה – מהווה רחוב מרכזי /ראשי באזור

כביש 6

מנהרות הכרמל- מתחילות בכניסה הדרומית של חיפה ומתחברות באופן ישיר לכביש 22.

כביש דשנים – מחבר בניינו לאזור העמקים

ציר מטרוניות המסיעות אלפי אנשים מידי יום - תחנות דרומה וצפונה בכניסה למתחם.

אוטובוסים ומוניות שירות – נעים על ציר שד' ההסתדרות עם תחנות בצמוד למתחם, סה"כ כ 50 קווים חולפים בצומת לאורך כל שעות היום.

תחנת רכבת הממוקמת בחוצות המפרץ מס' דקות מהמתחם.מתעניינים באחד הפרויקטים? בואו נפגש לקפה!


השאירו פרטים בטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

להזמנת אולפן השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם: